Esteratsastusta
PVM: 08.02.2015
VIP: 04.02.2015
Paikka: Örpsilä
Vastuuhenkilö: Örp (VRL-13239)
Alaisuus: ERJ
Tulokset: arvotaan (lyhyt arvonta)
Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
30 osallistujaa luokkaan.
3 hevosta / luokka / ratsastaja.
Sama hevonen vain kerran / luokka.
Luokat:
1. 100cm
1. Kiiu (VRL-12217) - Jalomieli
2. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Roihu VH14-018-1957
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Hallava VH14-018-1956
4. Melina (VRL-11408) - Jaimy Junior SWE
5. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Pihlaja VH14-018-1877
6. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Villisilmä VH15-018-0109
7. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645
8. Melina (VRL-11408) - Sampfer
9. Kiiu (VRL-12217) - Hafrinna Haave Mörkö
10. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Rumpali VH14-018-1315
11. Sachiyo (VRL-11290) - Takamaiden Trioli VH14-018-1212
12. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
13. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Hafrinna
14. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667
16. Zael (VRL-13888) - Albina
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
18. Dimma (VRL-08204) - Praskóvja Zara VH14-001-0112
19. Örp (VRL-13239) - Bailey
20. Zael (VRL-13888) - Vladislava
21. Örp (VRL-13239) - Elaine
22. dumi (VRL-00218) - Vuornan Eadgar
23. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Vivian VH14-018-1213
24. dumi (VRL-00218) - Fifth Barracuda Island
25. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Ripaus
26. yaren (VRL-04468) – Zumbaan Sut Suohon VH14-018-1930
27. dumi (VRL-00218) - Fifth Northern Sky
28. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Luvaton VH12-018-0484
29. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
30. Örp (VRL-13239) - Carmen
2. 100cm
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan
2. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Toivoton VH12-018-0483
3. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Villisilmä VH15-018-0109
4. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Eveliina VH15-018-0061
6. Zael (VRL-13888) - Vladislava
7. Örp (VRL-13239) - Elaine
8. Kiiu (VRL-12217) - Zharox Chari al Sharifa
9. Melina (VRL-11408) - Jaimy Junior SWE
10. Dimma (VRL-08204) - Tamara YEN VH04-018-4019
11. Sachiyo (VRL-11290) - Takamaiden Trioli VH14-018-1212
12. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Vivian VH14-018-1213
13. dumi (VRL-00218) - Fifth Northern Sky
14. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää VH15-018-0045
15. Kiiu (VRL-12217) - Moon Kesähelle VH14-018-1376
16. Zael (VRL-13888) - Albina
17. Örp (VRL-13239) - Bailey
18. Melina (VRL-11408) - Sampfer
19. tvisha (VRL-01671) - Marinan Lohdutar VH14-018-0957
20. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
21. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Rumpali VH14-018-1315
22. Kiiu (VRL-12217) - Hafrinna Haave Mörkö
23. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
24. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
25. dumi (VRL-00218) - Vuornan Eadgar
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Unelma VH14-018-2025
27. Dimma (VRL-08204) - CLA Blooming Flower ox VH12-003-0788
28. Örp (VRL-13239) - Carmen
29. yaren (VRL-04468) – Zumbaan Sut Suohon VH14-018-1930
30. dumi (VRL-00218) - Fifth Barracuda Island
Muodossa: luokka/luokat [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus
Osoitteeseen: [email protected]
Otsikolla: ERJ24-28 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!)
PVM: 08.02.2015
VIP: 04.02.2015
Paikka: Örpsilä
Vastuuhenkilö: Örp (VRL-13239)
Alaisuus: ERJ
Tulokset: arvotaan (lyhyt arvonta)
Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
30 osallistujaa luokkaan.
3 hevosta / luokka / ratsastaja.
Sama hevonen vain kerran / luokka.
Luokat:
1. 100cm
1. Kiiu (VRL-12217) - Jalomieli
2. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Roihu VH14-018-1957
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Hallava VH14-018-1956
4. Melina (VRL-11408) - Jaimy Junior SWE
5. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Pihlaja VH14-018-1877
6. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Villisilmä VH15-018-0109
7. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645
8. Melina (VRL-11408) - Sampfer
9. Kiiu (VRL-12217) - Hafrinna Haave Mörkö
10. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Rumpali VH14-018-1315
11. Sachiyo (VRL-11290) - Takamaiden Trioli VH14-018-1212
12. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
13. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Hafrinna
14. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667
16. Zael (VRL-13888) - Albina
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
18. Dimma (VRL-08204) - Praskóvja Zara VH14-001-0112
19. Örp (VRL-13239) - Bailey
20. Zael (VRL-13888) - Vladislava
21. Örp (VRL-13239) - Elaine
22. dumi (VRL-00218) - Vuornan Eadgar
23. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Vivian VH14-018-1213
24. dumi (VRL-00218) - Fifth Barracuda Island
25. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Ripaus
26. yaren (VRL-04468) – Zumbaan Sut Suohon VH14-018-1930
27. dumi (VRL-00218) - Fifth Northern Sky
28. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Luvaton VH12-018-0484
29. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
30. Örp (VRL-13239) - Carmen
2. 100cm
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan
2. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Toivoton VH12-018-0483
3. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Villisilmä VH15-018-0109
4. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Eveliina VH15-018-0061
6. Zael (VRL-13888) - Vladislava
7. Örp (VRL-13239) - Elaine
8. Kiiu (VRL-12217) - Zharox Chari al Sharifa
9. Melina (VRL-11408) - Jaimy Junior SWE
10. Dimma (VRL-08204) - Tamara YEN VH04-018-4019
11. Sachiyo (VRL-11290) - Takamaiden Trioli VH14-018-1212
12. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Vivian VH14-018-1213
13. dumi (VRL-00218) - Fifth Northern Sky
14. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää VH15-018-0045
15. Kiiu (VRL-12217) - Moon Kesähelle VH14-018-1376
16. Zael (VRL-13888) - Albina
17. Örp (VRL-13239) - Bailey
18. Melina (VRL-11408) - Sampfer
19. tvisha (VRL-01671) - Marinan Lohdutar VH14-018-0957
20. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
21. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Rumpali VH14-018-1315
22. Kiiu (VRL-12217) - Hafrinna Haave Mörkö
23. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
24. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
25. dumi (VRL-00218) - Vuornan Eadgar
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Unelma VH14-018-2025
27. Dimma (VRL-08204) - CLA Blooming Flower ox VH12-003-0788
28. Örp (VRL-13239) - Carmen
29. yaren (VRL-04468) – Zumbaan Sut Suohon VH14-018-1930
30. dumi (VRL-00218) - Fifth Barracuda Island
Muodossa: luokka/luokat [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus
Osoitteeseen: [email protected]
Otsikolla: ERJ24-28 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!)